Recezia: Ako byť single / How to Be Single

Print Friendly

Titul: Ako byť single (How to be Single), USA , 2016, 109´
Contry, genre: USA , 2016, 109´, komédia
Réžia: Christina Ditter
Námet: Liz Tuccillo
Scenár: Abby Kohn, Marc Silverstein, Dana Fox
Kamera: Christian Rein
Strih: Tia Nolan
Hudba: Fil Eisler
Účinkujú: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Carla Quevedo, Jake Lacy, Jason Mantzoukas, Nick Bateman, Nicholas Braun, Anders Holm, Tuesday Knight, Ashley Blankenship, Marko Caka, Charlotte Kirk a ďalší.
Premiéra v SR: 11. februára 2016, Continental film

Noticka PR: Existuje správny spôsob ako byť single, nesprávny spôsob ako byť single a potom…je tu Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich tú správnu zhodu, láskyplné spojenie, sex alebo niečo medzi tým. A niekde uprostred všetkých tých dobiedzavých sms-iek a známostí na jednu noc, ktoré všetci títo nezadaní majú spoločné, je potreba naučiť sa ako byť single vo svete plnom stále sa vyvíjajúcich definícií lásky. Prespávanie v meste, ktoré nikdy nespí, nikdy nebolo také zábavné. (Continental)

Review:

Distribučná spoločnosť Continental Film uvádza komediáne movie  Ako byť single ako  zaujímavú štúdiu orientovanú na značne rozšírený a aktuálne komunikovaný  fenomén o tom, prečo majú ľudia  ostávajú radšej nezávislí –  ako než by si založili rodinu. Americké dielko podáva  vcelku reprezentačný, humorný a konsenzuálny pohľad na situáciu.

Príjemný oddychový  hollywoodsky  film  typu new, best and  funny comedy: s náležitým herectvom a svižným dejom, vhodná pre single i párové dvojice.

Dobré režijné vedenie. so  zaujímavými  hereckými  výkonmi v štyle postojovej skladačky a paralelne prezentovaných   zápletiek mladých ľudí.

Lokalita: New York, čo nejedného fanúšika poteší obzvlášť –  a skutočne komédia s  drive appealing idea.

Evaluácia: 65 – 70 %

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: video games | Thanks to Wachdienst, Trucks and SUV